Piletid saadaval Piletilevi ja Piletimaailma müügikohtades:

armastus-ei-hüüa-tulles

Postimees: Arukas teatrisuvi

13.05.2009

Olukord on üldse rahulikum – 22-tunniseid teatrimaratone ette ei võeta ning piletite hankimiseks ei pea kell kuus hommikul järjekorda asuma. Ruumi on veel kõikjal. Mängupaikade ampluaa on lai – postimuuseum, küün-kontserdisaal, pangamaja, rahvapark, rääkimata lugematutest mõisatest.
———————————————-

21. juulil Eesti Maanteemuuseum MTÜ Kell Kümme John Patrick «Augustikuu teemaja» Lavastaja: Roman Baskin Klassikaline suhtekomöödia maailma ühelt mängitumalt komöödiakirjanikult;
Peaosas Marko Matvere.
Ameerika ohvitser saadetakse sõja lõpupäevil tööle Jaapani mägikülla, et uut elu kujundada ja kohalikele elanikele läänelikku elulaadi õpetada. Kohalikud jäävad aga endaks. «See on selline endaks jäämise lugu, mis on tänapäeval üle mõistuse oluline,» rääkis lavastaja.
———————————————-

6. augustil Ohtu mõis
MTÜ Kell Kümme
Alan Ayckbourn «Aiapidu»
Lavastaja: Roman Baskin Samalt autorilt on Roman Baskin varem lavastanud ka «Täiskuu».
«Aiapidu» on lavastaja sõnul omanäoline lugu seepärast, et see toimub paralleelselt majas ja aias – pool publikut istub ühes ja pool teises kohas, kuigi kogu tegevus on pidevalt kõigile näha. Žanrilt peab Baskin seda koomiliseks draamaks – tegu on perekonnalooga, kus suhted sassi läinud. Mees hakkab minema poliitikasse ja peab selle puhul maha suure peo. Laval on 14 näitlejat, kelle nimed Baskin esialgu veel saladuses hoiab.

Comments are closed.